همه اخبار و مقاله ها

بازیگر سریال پس از باران: بیماری ام را جدی نگرفتم

آتشانی: من از سال 92 تحت نظر یک پزشک متخصص ریه بودم که با دریافت عکس هایی از قفسه سینه پی به عفونی بودن سیستم گوارشی من بردند.

10 آذر 1399

مکرون از کودکی دچار مسائل اخلاقی بود، ورزش ایران نباید سکوت کند

سید کاظم اولیایی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: همه پیامبران الهی و در راس آنها خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) سعی کردند بعد اخلاقی انسان را در کنار بعد جسمانی بارور کنند و آنها بانی مکارم اخلاق در جامعه بودند. جامعه هایی که دور از مبانی اخلاقی باشد، جوامع...

8 آذر 1399

چه سفرهایی بیشتر متقاضی دارد؟

شیوع ویروس کرونا سلیقه مردم را برای سفر تغییر داده است. پیش بینی ها بر این بود که گرایش مردم به سفرهای خانوادگی و انفرادی بیشتر خواهد شد.

7 آذر 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 8 آبان 99

قیمت لپ تاپ های متنوع از برند های مطرح دنیا در بازار ایران، به تاریخ 8 آبان 99 را در این خبر مشاهده کنید.

6 آذر 1399

واکنش سایپا به روایت های قیمت گذاری خودرو در فضای مجازی

گروه خودروسازی سایپا ضمن تکذیب مذاکره و صحبت رسانه ای مدیرعامل این گروه پیرامون قیمت گذاری محصولات، نسبت به روایت های منتشر شده از شیوه جدید قیمت گذاری خودرو در فضای مجازی اعلام نمود که اتخاذ هر نوع تصمیم در این زمینه، منوط به تصویب نهایی و اعلام رسمی...

5 آذر 1399

تعبیر خواب حرف غ

با تعبیر خواب کلماتی که با حرف غ مانند (غاز، غذا خوردن، غرق شدن و...) آغاز می گردند همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

5 آذر 1399

تحویل زمین برای ساخت مسکن ملی به 135 هزار متقاضی

خبرنگاران : وزیر راه و شهرسازی خبر داد: تا به امروز 135هزار متقاضی مسکن ملی زمین تحویل گرفتند و در حال ساخت مسکن هستند و 265 هزار نفر هم به پروژه ها معرفی و بعد از تشکیل پرونده به پروژه متصل می شوند.

3 آذر 1399

رزمایش ژاپن، آمریکا و استرالیا در دریای چین جنوبی

یگان هفتم نیروی دریای آمریکا امروز (سه شنبه) از برگزاری مانور دریایی کشورهای آمریکا، ژاپن و استرالیا در دریای چین جنوبی خبر داد.

3 آذر 1399

علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

مدیرعامل شرکت مترو تهران، با اشاره به عدم حل مشکل وثیقه برای اوراق مشارکت سال 98 و تزریق نشدن بودجه مترو گفت: این مسائل، افتتاح ایستگاه ها و توسعه خطوط مترو را به تعویق انداخت.

2 آذر 1399

کنایه تند اردوغان به مکرون؛ نیاز به مداوای ذهنی دارد!

اقتصاد آنلاین : رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه با انتقاد از اظهارات ضد اسلامی همتای فرانسوی خود، گفت: امانوئل مکرون احتیاج به آزمایش سلامت ذهنی دارد.

30 آبان 1399

انعقاد تفاهم نامه شرکت فجر جهاد با شرکت نفت پاسارگاد

تهران (پانا) - شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد با انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت نفت پاسارگاد وارد عرصه لجستیک صنعت نفت کشور شد.

30 آبان 1399

دیدار آسان و کوتاه با ترامپ

استولتنبرگ حدود ساعت 10 صبح به من زنگ زد و من از همه اعضای شورای امنیت ملی و کارکنان اتاق شرایط خواستم به این مکالمه گوش ندهند تا بتوانم تا آنجا که ممکن است صریح و بی تعارف با دبیرکل ناتو صحبت کنم.

29 آبان 1399

چرا کاوانی فرصت رویارویی با پاری سن ژرمن را از دست داد؟

مهاجم اروگوئه ای شیاطین سرخ شانس همراهی این تیم مقابل تیم پیشین خود را از دست داد.

28 آبان 1399

نکات کاربردی در دکوراسیون اتاق خواب کوچک

یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه وجود دارد و بیش از یک سوم عمر خود را در این قسمت می گذرانید اتاق خواب است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ها به موارد زیادی توجه کنید.

27 آبان 1399

کاهش حساسیت مردم نتیجه فرسایش کرونایی است، روانپزشکان و روانشناسان راه چاره بدهند

معاون برنامه ریزی و نظارت ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با تاکید بر شرایط وخیم شهر تهران از کاهش حساسیت مردم در پی فرسایش کرونایی مردم اطلاع داد و از متخصصان حوزه سلامت روان خواهان یاری به مردم و ارائه راه چاره شد.

26 آبان 1399

روشن شدن قیمت انتقال قطعی صیادمنش به زوریای اوکراین

قیمت انتقال قطعی اللهیار صیادمنش به تیم زوریای اوکراین روشن شد.

26 آبان 1399

رسانه ازبکستانی: شکست استقلال برابر پاختاکور باعث تغییر سرمربی اش شد

انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران واکنش رسانه ورزشی ازبکستان را به دنبال داشته است.

25 آبان 1399

13 روش ست کردن رنگ کرم در دکوراسیون داخلی

ست کردن با رنگ کرم در دکوراسیون داخلی، یکی از ترکیب رنگ هایی است که، هیچ وقت تکراری نشده است. همه سلیقه ها از این رنگ برای دکوراسیون خانه خود استفاده میکنند. این مقاله برای آشنایی با روش های ست کردن با رنگ کرم در دکوراسیون داخلی تهیه شده است.

24 آبان 1399

9 کاری که هرگز نباید در کشور های دیگر انجام دهید، عکس

یک ضرب المثل هست که می گوید وقتی در رم هستی باید مثل رمی ها رفتار کنی و این نکته در خصوص همه جا صدق می نماید. وقتی می خواهیم به کشور دیگری سفر کنیم، آغاز به تحقیق می کنیم تا همه باید ها و نباید های آنجا را بدانیم.

23 آبان 1399

زمان برگزاری بازی سوپر جام ایران تعیین شد

مسابقه سوپر جام بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در نیم فصل لیگ برتر بیستم برگزار می شود.

23 آبان 1399
تعداد: (370)