علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

به گزارش وبلاگ مریخی، مدیرعامل شرکت مترو تهران، با اشاره به عدم حل مشکل وثیقه برای اوراق مشارکت سال 98 و تزریق نشدن بودجه مترو گفت: این مسائل، افتتاح ایستگاه ها و توسعه خطوط مترو را به تعویق انداخت.

علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

به گزارش شهر علی امام، مدیرعامل مترو تهران با اشاره به برنامه ریزی شرکت بهره برداری مترو تهران به منظور راه اندازی 12 ایستگاه مترو طی ماه های آینده، گفت: علت تعویق افتتاح ایستگاه های جدید، عدم تامین منابع اقتصادی است.

او ادامه داد: اوراق مشارکت سال 98 همچنان به دلیل حل نشدن مسایل وثیقه نزد بانک رفاه باقی مانده و تاخیر در تزریق این منبع اقتصادی کارهای ما را عقب انداخته است.

امام به تامین منابع به وسیله اوراق مشارکت و عدم تحقق تامین بودجه از سوی شهرداری هم اشاره نمود و گفت: از 2800 میلیارد بودجه شهرداری اگر 50 درصدش هم تامین گردد، در راه اندازی فعالیت های ما تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

او با بیان اینکه طی 40 سال فعالیت مترو تا به امروز حدود 240 کیلومتر مترو در سطح شهر تهران توسعه یافته است، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی دولت و شهرداری نمی توان توقع داشت که اهداف طرح جامع حمل و نقل ریلی که مطالعات سراسری آن در شورای عالی ترافیک اجرا شده و صحبت از ساخت 250 کیلومتر توسعه مترو تا سال 1420 شده است را، برآورده کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرعامل شرکت مترو تهران، از افتتاح ایستگاه مترو میلاد در دهه آخر آبان اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید